اخبار داخلی ایران یاسا

سکان دار جدید شرکت ایران یاسا معارفه شد

سرپرست جدید شرکت ایران یاسا با حضور اعضاء هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی ایران یاسا، مراسم تودیع عباس ترابی مدیرعامل پیشین و معارفه علی عشاقی سرپرست جدید شرکت ایران یاسا با حضور اعضاء هیات مدیره، معاونین و مدیران در محل سالن مدیریت شرکت برگزار شد.

در این مراسم مهندس ترابی، با تشکر و قدردانی از تمامی مدیران و کارکنان شرکت و آرزوی موفقیت برای مدیر‌عامل و اعضاء هیات مدیره در پیشبرد اهداف شرکت، گفت: تیم مدیریتی و کارکنان خدوم شرکت تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفتند تا در عرصه کار و سازندگی اهداف شرکت را برآورده سازند.

در این مراسم، مهندس عشاقی نیز با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مهندس ترابی، در طول دوره مدیریت شان در این شرکت، افزود: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت نصیب بنده کرد تا در کنار شما عزیزان کارهای خیلی خوبی که مهندس ترابی انجام دادند را همراه با برنامه‌های جدید و با روحیه و انگیزه بالا پیش ببریم.

وی در ادامه با اشاره به پتانسیل و توان کارکنان شرکت ایران یاسا، گفت: ظرفیت‌های بالای شرکت ایران یاسا حکایت از توان یکایک شما مدیران و کارکنان این مجموعه دارد که امیدوارم با برنامه ریزی و همکاری کارکنان توانمند و سخت کوش این مجموعه، اتفاقات خوبی را بر اساس اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده رقم بزنیم.

سرپرست ایران یاسا با تاکید بر لزوم پیشبرد فعالیت ها با برنامه ریزی دقیق، افزود: این امیدواری وجود دارد تا با تکیه بر تجربیات و تلاش و سخت کوشی تمامی کارکنان، زمینه های رشد و توسعه همه جانبه شرکت فراهم شود و از آنجا که این شرکت متعلق به بازنشستگان عزیز است؛ بتوانیم امانت‌دار خوبی برای امانتی که به ما سپرده شده است باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.