ایران یاسا / اطلاعات سهام

زبان سایت / Site Language

سخن روز


انسان دانا به جای آنکه در انتظار رسیدن یک فرصت خوب در زندگی باشد خود آن را به وجود می آورد
فرانسیس بیکن

 
۱۳۹۳
يكشنبه فروردين
۳۱
 


معرفی شرکت چاپ

شركت ایران ياسا تایر و رابر (سهامی عام) در سال 1347 با 300 پرسنل و ظرفیت تولید 1.000 تن در سال جهت تولید انواع تایر، تیوب و فرآوردهای لاستیکی تاسیس گردید.

 

 

این شرکت در حال حاضر با 1150 نفر پرسنل و توليد سالانه 16.000 تن انواع تایر و تیوب موتور سیکلت، دوچرخه، کشاورزی و اسكوتر، بزرگترین توليد كننده این محصولات در ایران و خاورميانه ميباشد.

شرکت ایران یاسا تایر و رابر علاوه بر در اختیار داشتن سهم عمده بازارهاي داخلی، صادر كننده محصولات خود به بسیاری از کشورها همانند ترکیه ، نیجریه ، یمن ، پاکستان ، افغانستان ، عراق و غیره ميباشد.

 

تحقق تولید سالانه 13.700.000 حلقه تاير و تيوب در اندازه های مختلف با کیفیت فوق العاده پس از طی دوره های تخصصی تحقيقات نمونه ای از دستاوردهای شرکت در حال حاضر می باشد.

 

علاوه بر موارد فوق که در حدود 90 درصد از محصولات شرکت را در بر مي گيرد، انواع شیلنگ آب، گاز و بنزین نیز از دیگر تولیدات شرکت می باشد.

 

شركت ایران ياسا تایر و رابر در تلاشی مستمر برای نیل به رشدی روز افزون، در حال اجرای پروژه های توسعه اي ميباشد که در نتیجه آن و در سایه عنایات حق تعالی، تا انتهای سال 1393 ظرفیت تولید سالانه را به 17.000.000 حلقه تاير و تيوب افزایش دهد.

 

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این شرکت، زير مجموعه سازمان صنایع ایران شد که بعدها توسط دولت به صندوق بازنشستگی کارمندان دولت (CSPF) واگذار گرديد.

 
محصولات چاپ

 

انواع تایر

موتور سیکلت

دوچرخه

سبک کشاورزی

سبک صنعتی

اسکوتر

 

انواع تیوب

موتور سیکلت

دوچرخه

سبک کشاورزی

سبک صنعتی

اسکوتر 

 

انواع شیلنگ

آب

گاز

بنزین