ایران یاسا / اطلاعات سهام

زبان سایت / Site Language

سخن روز


چنان حرکت کن که صدای پایت عده‌ای را به گام برداشتن تشویق کند.


 
۱۳۹۳
جمعه بهمن
۱۰
 


آگهی مناقصه شماره ۰۰۱/ب/۹۳ چاپ
 
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده چاپ
 
 
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت ایران یاسا تایر و رابر ( سهامی عام)
 
 
 
 
 
 
 
تودیع و معارفه مدیران محترم عامل شرکت چاپ
 
 
تودیع و معارفه مدیران محترم عامل ایران یاسا تایر و رابر
 
طی مراسمی با حضور
 
دکتر مسعود بهرامی نوید (مدیرعامل پیشین شرکت) ، مهندس مصطفی حسینی پناهنده (مدیر عامل جدید شرکت)
 
اعضای پیشین و جدید هیات مدیره و تمامی مدیران شرکت
 
برگزار گردید.
 
 
 
 
 
 
معرفی شرکت چاپ

شركت ایران ياسا تایر و رابر (سهامی عام) در سال 1347 با 300 پرسنل و ظرفیت تولید 1.000 تن در سال جهت تولید انواع تایر، تیوب و فرآوردهای لاستیکی تاسیس گردید.

 

 

این شرکت در حال حاضر با 1150 نفر پرسنل و توليد سالانه 16.000 تن انواع تایر و تیوب موتور سیکلت، دوچرخه، کشاورزی و اسكوتر، بزرگترین توليد كننده این محصولات در ایران و خاورميانه ميباشد.

شرکت ایران یاسا تایر و رابر علاوه بر در اختیار داشتن سهم عمده بازارهاي داخلی، صادر كننده محصولات خود به بسیاری از کشورها همانند ترکیه ، نیجریه ، یمن ، پاکستان ، افغانستان ، عراق و غیره ميباشد.

 

تحقق تولید سالانه 13.700.000 حلقه تاير و تيوب در اندازه های مختلف با کیفیت فوق العاده پس از طی دوره های تخصصی تحقيقات نمونه ای از دستاوردهای شرکت در حال حاضر می باشد.

 

علاوه بر موارد فوق که در حدود 90 درصد از محصولات شرکت را در بر مي گيرد، انواع شیلنگ آب، گاز و بنزین نیز از دیگر تولیدات شرکت می باشد.

 

شركت ایران ياسا تایر و رابر در تلاشی مستمر برای نیل به رشدی روز افزون، در حال اجرای پروژه های توسعه اي ميباشد که در نتیجه آن و در سایه عنایات حق تعالی، تا انتهای سال 1393 ظرفیت تولید سالانه را به 17.000.000 حلقه تاير و تيوب افزایش دهد.

 

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این شرکت، زير مجموعه سازمان صنایع ایران شد که بعدها توسط دولت به صندوق بازنشستگی کارمندان دولت (CSPF) واگذار گرديد.

 
مطالب بیشتر...
<< ابتدا < قبلی 1 2 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 2