ایران یاسا صادر کننده نمونه ملی سال 99

در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه کشوری، ایران یاسا به عنوان صادر کننده نمونه ملی سال ۱۳۹۹  انتخاب و ارسلان امتعلی مدیرعامل این شرکت ، لوح و تندیس ویژه این مراسم را از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت 22 دی ماه در اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشاورزی ایران دریافت کرد.

سازمان توسعه تجارت ایران به مناسبت روز ملی صادرات، شرکت ایران یاسا را بعنوان صادر کننده نمونه ملی معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران یاسا، مراسم روز ملی صادرات روز دوشنبه 22 دی ماه 99 با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، علیرضا رزم‌حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، و جمعی از فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی ایران برگزار و در حاشیه این مراسم از تولید کنندگان و صادرکنندگان نمونه تجلیل شد.

در این مراسم 56 شرکت به عنوان صادر کننده نمونه ملی معرفی شدند و شرکت ایران یاسا، تولید کننده انواع تایر و تیوب موتور سیکلت، دوچرخه، اسکوتری، کشاورزی و شیلنگ های آب و گاز استاندارد نیز به عنوان صادر کننده نمونه ملی معرفی گردید.

برپایه همین گزارش، مهندس ارسلان امتعلی مدیرعامل شرکت ایران یاسا، تندیس مربوطه را از دست معاون اول رئیس جمهور دریافت نمود.

خاطر نشان می سازد اقدامات سازنده و اثر بخش شرکت ایران یاسا در سال 98، رشد صادرات انواع محصولات شرکت را در پی داشته است و با رعایت دستورالعمل های رفع تعهد ارز حاصل از صادرات برای پنجمین بار توانسته عنوان صادر کننده نمونه ملی را کسب نماید.